Zaujímalo niekedy niekoho (mesto, SAD ZV) čo urobí BBDS so svojimi autobusmi pre MHD??? Zaujímal sa kraj (a Mr. Chabada) čo urobí BBDS so svojimi autobusmi pre prímesto???
Tak načo sa mi máme zaujímať o to, čo si spraví SAD ZV so svojimi autobusmi ak príde o tretinu MHD? Čo nás je po nich. Naviac, tých busov majú tak málo, že aj tak budú mať všetky využitie. A sóla si môžu hodiť do ZV, ZH, ZC a inde.
JJ: ešte otázka k tým T-busom: plánuje sa niekedy vymeniť nejaký bus za iný čo prešiel GO? Myslím napr. 1501, ktorá by mala mať GO už dokončenú a takto postupne by mohli ešte niektoré prejsť GO a vymeniť ich. (popri tom, že by sa mali kupovať aj nové T-busy) A chýba mi tu 1514, ktorá sa mi videla určite lepšia ako napr. 1511.
Tak načo sa mi máme zaujímať o to, čo si spraví SAD ZV so svojimi autobusmi ak príde o tretinu MHD? Čo nás je po nich. Naviac, tých busov majú tak málo, že aj tak budú mať všetky využitie. A sóla si môžu hodiť do ZV, ZH, ZC a inde.
JJ: ešte otázka k tým T-busom: plánuje sa niekedy vymeniť nejaký bus za iný čo prešiel GO? Myslím napr. 1501, ktorá by mala mať GO už dokončenú a takto postupne by mohli ešte niektoré prejsť GO a vymeniť ich. (popri tom, že by sa mali kupovať aj nové T-busy) A chýba mi tu 1514, ktorá sa mi videla určite lepšia ako napr. 1511.
Schuhu
posledná veta: "..Strieborného námestia).", samozrejme. ?