Petik: raz uz tie data nahadzal do PC Kami. On spravil konvertor z jeho formatu do formatu iMHD.
A inac iMHD format je pre nezasveteneho dost nezrozumitelny
A inac iMHD format je pre nezasveteneho dost nezrozumitelny

Petik
Ktovie. Maju uz Blavu, isli do Kosic, asi sa bali, aby FNM nezatuzil po "spravodlivosti" a nepovedal si - no ti uz maju Blavu, nepotrebujeme tu ziadny monopol, blabla. Vid Kosice, kde neuspeli.
Ale moze to byt kludne hocico ine (danove dovody?).
Nasa spolocnost (kde pracujem) ma napriklad taku zlozitu vlastnicku strukturu, ze som to nepochopil ani ked som stvrthodinu cumel na schemu. Vsade tam vystupovali 3 tie iste subjekty v roznych vztahoch.
U nas je to kvoli daniam ale aj inym veciam.