Reakcia na: N/A #18918:
hore kopcom na Karpatsku chodili este pred 7 rokmi - nad tym sa ani nezamyslam, lebo to tak davno nebolo. Po dnesnej Javornickej ulici, tak ako aj dnes existuje (neviem, co to je popod kopec) kedysi premavala riadna MHD.
kvorka
10x pre minibusy
pre T-busy nechať v rezerve 1-19