Denné hlásenie.. MHD ZV v BB dnes začala súťaž o najlepšie vykúrený autobus..zdá sa , že vyhrá v kolektíve obľúbena 26 - ka v ktorej práskli nervy diaľkovému vodičovi SAD BBDS /tých ešte majú..ktovie dokedy to vedia len na VÚC ../ ktorý sa smelo opýtal em há ďáka ZV či je chorý , že tak kúri a nevadí mu , že v buse už odpadávajú cestujúci..koho by napadlo otvoriť okno v januári !! ))) no a čo ?? v pondelok si dám pod zimník plavky....mám rada SAD MHD ZV BB či ako sa to do frasa volajú ???? ? ?

kvorka
1. - linka 3 každých 30 min a linka 9 raz za hodinu cez víkendy? nemyslím že je tam potrebný nárast oproti súčasnému stavu...ale keď bude nie som proti.
2. - potrebuješ 27 trolejbusov. a čo záloha?
3. - hádam sa s tým aj niekto bude zaoberať, nebolo by zlé to dať niekde na vedomie. ?