ešte tento článoček stojí za pozornosť lebo je v ňom spomenutá aj trolejbusová doprava.
http://mynoviny.sk/c/3085586/Saktor-chce-zmenit-strukturu-magistratu.html
http://mynoviny.sk/c/3085586/Saktor-chce-zmenit-strukturu-magistratu.html
VLK
Na druhej strane je zaujímavé, akým všemožným spôsobom sa SAD CCC bráni vzájomnému uznávaniu kariet. Reakcia p. Konôpku bola očakávaná: vlastne nepovedal dohromady nič. Karty nimi vydané u nich fungujú. Zaujímavé, asi by som si nevšimol... Ale ten dovetok "iný druh akceptácie nie je možný"... Teraz neviem, čo tým chcel básnik, pardón p. Konôpka povedať, nakoľko existujú aj ďalšie formy akceptácie, či vzájomného uznávania čipových kariet.
Prečipovávanie (zmena údaju o domovskom dopravcovi na karte) akurát spôsobila to, že SAD CCC nemá žiadne údaje o držiteľovi karty. Žiaden iný údaj sa na karte nezmenil. Ku tomuto nemá prístup ani držiteľ/majiteľ karty.