Inak, minule som využil L103 a ujo vodič bol presný, čo sa nestáva často. Škoda len, že nepotiahli tú linku trochu ďalej. Ale to by som asi veľa chcel. Ale chválim, aj bus je dobrý...
Mne sa skor zda, ze ludia vedia odpovedat.
Napriek jednoznacnemu vysledku, aspon vidime nazor navstevnikov.
mirkobb
http://www.vlaky.net/servis/sprava.asp?lang=1&id=1540
Ale o vlakoch,cize OT,ale zase do BB.. Tak ma "nebite"!