Reakcia na: Kami #1838:
Prepáč, možno som to napísal komplikovane. Pre tých ktorí to nepochopili: linka 34 spájala Podlavice so sídliskom a na trase od malej stanice na hlavnú železničnú stanicu sa dalo vystúpiť na zastávkach :
Štefánikovo nábr. - OVS
Námestie Slobody
Partizánska cesta
Ul. 29. augusta .
Nová trasa 34 tieto zastávky zrušila.
Typická reakcia človeka, ktorý reaguje bez toho, aby sa zamyslel nad tým, čo píše, pretože jeho sa to osobne nedotýka. Opakujem: SAD týmto spôsobí Podlavičanom viac problémov ako osohu.
.
Kami
1. nastastie sa katastroficke famy nepotvrdili
2. elegantne sa vyhne zapcham pri VUBke a zcasti na nabrezi => kratsia jazdna doba => rychlejsi obeh => menej vozov/kratsi interval
3. mat v sedle na L33 Karosu bol luxus. => dole vodic a jedna smena Karosy
4. len dufam ze som si to dobre zapamatal