ev: domnievam sa, ze okrem uspory je dovodom aj preplnenost stanice. Ti co maju prestoj stoja kadetade aby nezavadzali. Teraz sice maju vlastnu stopu, no ta staci na 2 autobusy. A ked sa postavi Kaufland ...

Chválim!!!

Vladimír
Tankuje sa aj na Kremničke?
A čo taká L53, ako sa striedajú vodiči na tejto linke?