Reakcia na: JJ #18149:
sorry za OT, ale toto nemôžem nechať bez komentára..."Prišiel za mnou jeden plný dôvery,
Predstavil sa že je priamo z výroby.
Ponúkol mi nové pánty do dverí,
Keď veľmi budem chcieť aj rám mi zhotoví.
Pridružená výroba vraj teraz hýbe svet,
Čo zdalo sa nám nemožné ona spraví hneď.
Obsadené kapacity ľahko nahradí,
Potom stopy za sebou tíško zahladí
Všetci sa už tešia na ten veľký zázrak,
Čo sa týka kvality je to malý náznak.
Raz budú mať pridruženú výrobu aj školy,
Každé leto opravovať tabule a stoly.
Tam na cigánsku nôtu hrajú,
na koberce stroje majú,
kto nemá aj futbalistov priamo vypriadzajú.
Prisnil sa mi sen, čo nemôže byť pravdou,
Niečo na polceste medzi pohrebom a svadbou,
Že v pridruženej výrobe budeme sa striedať,
Chytíme sa okolo **** budeme spievať."
(Lojzo - Pridružená výroba)
? ? ?
Alebo hladaj priamo cislo linky.
Nemyslim MHD BB a.s. (ta byva v zisku bezne), ale sluzbu.
Schuhu
1. vozidlo bolo slušne zaplnené (ešte zopár ľudí a už by sa ani nevmestili)
2. robil som si srandu, či aj v minibusoch bude nástup 2 dverami, no situácia sa zmenila, keď nás vodič upozornil, že s ČK môžme nastúiť aj zadnými dverami - neveril som vlastným ušiam, a keď som videl dotykový panel nielen vpredu, ale aj vzadu, neveril som už ani vlastným očiam ?