Reakcia na: Schuhu #18092:
dost mozne ze 588AF nedokoncil ani ten spoj o 15tej. Ostal totiz stat medzi zastavkami Dumbierska MS a ZS. Nevedel nastartovat, ale nejakym sposobom sa dostal na spominanu krizovatku, odkial mu pomohol iny autobus. Cele divadlo trvalo niekolko hodin. Je to normalne???
Schuhu
Keď sme ten bus obchádzali na Ďumbierskej, už som myslel, že vodič plánuje odbočiť do starej Sásovej s kĺbakom, to by bola sranda... ? To ako parkoval kolmo cez 75% vozovky vyzeralo ako naozaj nejaká barikáda ?