Reakcia na: ozzy #18109:
To silne pochybujem. Autobusova stanica nema s MHD v BB nic spolocne a navyse sa CSAD Ostrava zaviazala v privatizacnej zmluve ju dokoncit. Tak som velmi zvedavy, ako sa to bude vyvijat a ci sa vobec dozijem novej autobusovej stanice.
Schuhu
A o pár hodín neskôr, o 18-tej už stála odstavená nakríž cez cestu pod zastávkou Ďumbierska, ZŠ. Svoju dnešnú púť nakoniec ukončila na spoji 23/1705 na spomínanom mieste v dyme a smrade. To tak, keď vodič ignoruje, že niečo nie je v poriadku.... Tento voz mali už ihneď stiahnuť z obehu.