Reakcia na: LUK #16768:
ja som si myslel že tento párok sa už odmlčal. Ale asi tomu tak nie je, čo k nemu dodať. Zhrniem to len jednou vetou: Za celú dobu fungovania SAD BBDS nedošlo k takému obrovskému a očividnému porušovania zákona dokopy, ako teraz za týchto pár mesiacov zo strany SAD Bryndza a to nehovoriac o tých ich úbohých, groteskných, detských a klamárskych predstaviteľov. BODKA
LUK
"fakt to tu vyzera ako propagacna stranka BBDS"
táto stránka má za cieľ propagovať KVALITNÚ MHD! A tá tu ešte nebola... Momentálne MHD prevádzkuje SAD CCC, preto kritika sa logicky (kedže je toto stránka o MHD) znáša na ich hlavy. Až to tu bude prevádzkovať Ferko Mrkvička z Hornej Dolnej a bude tak tliachať do vetrať ako istý pán magister, tak tho budeme kritizovať rovnako. Jasné? Toto nie je proti SAD ZV, SAD BB, alebo komu, toto je ZA NIEČO! Za kvalitu v MHD!
"ako nieco odsudim, necham ich nech sa predvedu"
Podľa mňa sa už ale predviedli dostatočne... Z vysoka se*ú na zákony a aj ten jediný, ktorý akože ctia znamená negatívum pre cestujúcich (linky 5x)...
"V BB nebude dovtedy pokoj, pokial MHD bude prevadzkovat sukromny dopravca"
žeby som konečne s tebou raz mohol aj súhlasiť? ?