Reakcia na: LUK #16768:
ja som si myslel že tento párok sa už odmlčal. Ale asi tomu tak nie je, čo k nemu dodať. Zhrniem to len jednou vetou: Za celú dobu fungovania SAD BBDS nedošlo k takému obrovskému a očividnému porušovania zákona dokopy, ako teraz za týchto pár mesiacov zo strany SAD Bryndza a to nehovoriac o tých ich úbohých, groteskných, detských a klamárskych predstaviteľov. BODKA
LUK
A prečo potom taká úžasná spoločnosť ako SAD ZV zamestnáva arogantných šoférov? (napr ZV-409BH - opakovaná skúsenosť, nie zlá nálada vodiča) To nebude firmou, ale ľudmi. Ale to ty nikdy nepochopíš...
"To, ze si napisal no comment znaci, ze jednoducho je to tak."
To, že som napísal no comment značí, že na takú pindovinu reagovat ani nebudem...
"nepristavi autobus na nastupiste tesne pred odchodom ineho spoja, resp. v case, ale az po..."
Napísal si, že pristavil o 15:10, čiže v čase, kedy už na to mal nárok. Prečo potom firma DIAGO pristavuje o 11:55, hoci má odchod o 12:10 a zaberá tak miesto spoju BBDS s odchodom o 12:00???
"uspesne preberas slovnik nasich bratov Cechov"
Ja ti napíšem aj po anglicky, ak ti len o to ide... ?
Re #16756 horehronec: máš pravdu, teba by tam nevzali... Stratil by si sa v dave... ?