Reakcia na: LUK #16511:
Ak dávaš hubovku všetkým,OK,ale ak len mne,potom ma zaujíma,prečo sa iní fanatici tolerujú!Radšej nebudem fanatikov fanaticky vymenovávať,lebo by som sa im potom podobal...
?
Zase budú nadávať tí, čo do Banskej Bystrice dochádzajú ... Alebo budú jazdiť paralelne dve linky
LUK
Re #16617 brefos: čo je s TAM BUSom nevie ani jeho majiteľ... A prenajímateľ zaryto mlčí... ?
Re #16612 expresbb: figu! Zastávku premenovať na "Krematórium" a bude to sedieť s transparentom