Reply on: LUK #16628:
pokial berieme pesiu dostupnost 30, vynimocne 60 min., myslim ze pocet liniek je zbytocne vysoky.
?
Zase budú nadávať tí, čo do Banskej Bystrice dochádzajú ... Alebo budú jazdiť paralelne dve linky
LUK
Re #16617 brefos: čo je s TAM BUSom nevie ani jeho majiteľ... A prenajímateľ zaryto mlčí... ?
Re #16612 expresbb: figu! Zastávku premenovať na "Krematórium" a bude to sedieť s transparentom