Reply on: twx #16625:
Možno bude polovica spojov zachádzať. A ako mienia riešiť prejazdné konečné na 6 a 26 to náhodou nepovedal?
?
Zase budú nadávať tí, čo do Banskej Bystrice dochádzajú ... Alebo budú jazdiť paralelne dve linky
adrive
Snažil som sa len opísať, čo môže pre dopravnú firmu znamenať ISO 9001 tak, ako to vidím ja z pohľadu programátora, čo znamená tento certifikát vo firme kde pracujem. Verím však, že to nie je žiadny prínos pre kvalitné fungovanie podniku, ale prispieva k tomu, čo by sa malo v modernej spoločnosti čo najviac elmininovať - byrokracia.