Reply on: LUK #16628:
pokial berieme pesiu dostupnost 30, vynimocne 60 min., myslim ze pocet liniek je zbytocne vysoky.
?
Zase budú nadávať tí, čo do Banskej Bystrice dochádzajú ... Alebo budú jazdiť paralelne dve linky
adrive
ISO 14001 však už je Environmental Management System, ktorý v skratke popisuje to, že prevádzky by mali byť šetrné na prírodu, a že tá krabica, do ktorej sa hádže starý papier sa nevolá zber, ale napr. zberná nádoba EMS na papier. U nás sa napr. vrámci EMS má eliminovať počet CRT a zakúpiť nové LCD, ktoré majú menšiu spotrebu elektriky, a v zime zbytočne nevetrať keď sa kúri a podobné ptákovinky.
V podaní SAD ZV to znamená šetriť prírodu od nebezpečných splodín, ktoré vznikajú pri "spaľovaní" v elektromotori a zakúpenie osviežovačov vzduchu s motormi EURO 3