Ak by som mal byť stručný. Pán Polóny priznal, že s označníkmi vôbec nerátali. Tak toto mi už pripomína tak: BBDS-ka končíš s MHD, daj nám všetko na prevádzku MHD v BB. A to jeho vyjadrenie na “účelovosť“ kontroly, tak to mi pripadá smiešne. Také kontroly by tu mali byť každý deň, kým nebude MHD aspoň na takej úrovni ako bola 31.12.2006.
expresbb
Ešte jedno dôležité upozornenie. Predpokladaný plný nábeh na tento systém je 1.7.2006!!!
SAD ZV vôbec nerátala s označníkmi zastávok.
Ešte jedna pikoška. Ak som dobre pochopil, tak sa pán primátor posťažoval, že Banskobystričania by snívali aj o nástupe inými dverami, ako len prvými dverami. Pán Polóny bol prekvapený, že vôbec táto debata sa nepripúšťala a on na to, že je to možné. Vlastne oni to navrhli dať do zmluvy.
SAD ZV vyhral súťaž na dopravcu v BB. To je mi novinka.
Podľa firmy ktorá robila prieskum nie je potrebný až taký počet autobusov ako tu bol a je.