Kedže sanitka už húka mestom, tak budem stručný - vážený magister Polóny, láskavo sa neoháňajte nepresnými hodinkami kontrolórov, keď si sami nie ste schopní nastaviť PRESNÝ a JEDNOTNÝ systémový čas!!! Aj dnes vám môže ktorýkoľvek občan tohto mesta každý jeden deň možné dokázať MINIMÁLNE DVA predčasné odchody zo zastávok... Skutočne takúto katasfrofu ešte táto MHD nezažila, a to sme si mysleli, že už horšie byť nemôže...
mimi
http://www.poslanec.sk/storage/BB/video/RTV_SADZV_Tlacovka_30-05-2006.wmv
http://www.poslanec.sk/storage/BB/audio/RTV_SADZV_Tlacovka_31-05-2006.mp3
Prosím admistrátora imhd aby predošlé príspevky s nesprávmymi odkazmi vymazal.................