Reakcia na: Bosa Noha #16542:
som zvedavy na odpoved.Ono, otestovat hybridny pohon bude mozne - v BA to jazdi pod cislom 6701. Zaujimalo by ma, ci existuje financne dostupne vozidlo, co by bolo schopne okrem spalovacieho motora vyuzivat aj inu formu uchovavania naakumulovanej energie. Vyhody diesel-elektrickeho pohonu si mozeme vyskusat aj pri jednotkach 840 ZSSK.
Re #16547 Danny: kde je teda ten mesiac kvality? Jazdia tu uz len nove autobusy? Su v MHD len mestske autobusy? ... (to sa naozaj pytam, nie som v BB)
SAD ZV sa nepaci pokuta. Komu by sa aj pacila, vacsina skusa (skuma) ako sa pokute vyhnut. Bezne sa kontrolovany subjekt vyhovara ze nic neporusil. Nastastie spravu z kontroly mame na webe, takze kazdy si moze urobit obraz sam a porovnat s realitou v uliciach.
Pracovník SAD ZV ich iba obsluhuje a nastavuje...
Bosa Noha
Od obyvatela Banskej Bystrice:
Preco sa orientujete len na nakup autobusov s "klasickym" pohonom ? Nebolo by lepsim riesenim, najma s pohladom do buducna, zacat sa orientovat na autobusy s hybridnym pohonom, najma v mestskej a primestskej doprave s castymi zastavkami a statim ? Skusenosti zo zahranicia (New York, Holandske mesta, ...) podla mne dostupnych hodnoteni ukazuju az na POLOVICNE (!!!) znizenie priemernej spotreby PHM (nafta, plyn) oproti obycajnemu autobusu na rovnakej linke ! Da sa to aj celkom logicky pochopit, v meste a na primestskych linkach je caste rozbiehanie, brzdenie a statie (semafory, zastavky, zapchy), ked je ovela efektivnejsi elektricky pohon (pri brzdeni aj moznost ciastocnej rekuperacie energie - to moze byt vyhoda aj v kopcovitom terene). Spalovaci motor tak pracuje v optimalnom rezime (a nemusi byt ani taky silny), dokonca moze byt okrem obvykleho "dieselu" pouzity aj iny typ motora (napr. s vonkajsim spalovanim - Stirlingov motor, ktory je sice menej "operativny" v nahlej zmene vykonu, ale v hybridnom systeme sa pozaduje skor pozvolna regulacia vykonu podla stavu akumulatorov a narazove poziadavky na vykon vykryvaju akumulatory, navyse "Stirling" by umoznoval aj lahsie vyuzitie alternativnych paliv). Navyse v Banskej Bystrici by hybridne vozidla mohli vyuzit aj existujucu trolejovu siet a byt upravene aj pre "trolejbusovu" jazdu v useku linky, kde su troleje (napriklad taka linka 98 TESCO - Sasova by sice mohla vyuzit troleje len na dobijanie pocas statia pred TESCOm, ale potom by vacsinu cesty mohla prejst bez nutnosti zapinat spalovaci motor !).
Navyse hybridne autobusy by v buducnosti umoznovali lahsi prechod na pohon vodikovymi palivovymi clankami po poklese ich cien a zdokonaleni siete cerpacich stanic, co, dufam, casom pride...
S uctou
RNDr. Vladimir Kubanka
Banska Bystrica
P.S.: kopiu tohoto mailu uverejnim aj v diskusii na stranke "www.imhd.sk/bb/".