jou jou .. kontrola dnes bola. .. . traja taky typkovia boli v buse :)) to bolo trapne..ale co uz:p .. .
nechapem, naco ten super moderny odbavovaci system ma tlaciaren .. zbytocne naklady a hlavne pomala kontrola cestujucich ...
nechapem, naco ten super moderny odbavovaci system ma tlaciaren .. zbytocne naklady a hlavne pomala kontrola cestujucich ...
expresbb
Re #16471 mimi: Ja viem. Ale ked ju tak niekto nazval, tak ju tak niekto nazval. Ja s tym nic nespravim. Len pisem co viem. Tieto linky maju chodit cez Sladkovicovu TESCO aj podla novych CP na zastavkach.