prvé duobusy na Slovensku
http://www.mimi.ic.cz/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=0
noé logo pre MHD BB
http://www.mimi.ic.cz/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=2
http://www.mimi.ic.cz/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=0
noé logo pre MHD BB
http://www.mimi.ic.cz/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=2
expresbb
Re #16471 mimi: Ja viem. Ale ked ju tak niekto nazval, tak ju tak niekto nazval. Ja s tym nic nespravim. Len pisem co viem. Tieto linky maju chodit cez Sladkovicovu TESCO aj podla novych CP na zastavkach.