Reakcia na: LUK #15767:
Žeby išli prebrať aj prímestské linky BBDS? Alebo idú zastavovať linky MHD tak, ako L90 na námestí Ľ. Štúra v smere na kasárne.
A nech si tú realitu za štvrť mld. niekam strčí. Všetci tu prítomný vedia kam. Do .....
Petik
Tento vyrok jasne potvrdzuje predstavu vacsiny Slovakov, ze Slovensko je uzemie 40km od ich domu plus Praha (ta sa od nas sice pred 15rokmi odtrhla, ale nie je to celkom iste, lebo sa tam da dorozumiet po slovensky). V Prahe boli naposledy ked mali 10rokov, takze uz si len matne spominaju, ci v tom metre hlasenie stanic je, alebo nie je.