Reply on: twx #15766:
horná dolná, veru tak... Plexisklo do hornej dolnej ešte nedorazilo, ani parametre dopravnej značky tie označníky nespĺňajú, ani nie sú v mieste, na ktorom má autobus zastaviť. A tiež by zaujímalo, prečo ich iniciatívne osádzajú aj tam, kde linky SAD ZV alebo ZVHD vôbec nezastavujú... (napr. Partizánka, Mýto smer Nám. slobody).Horná dolná, ach jaj... ?
A nech si tú realitu za štvrť mld. niekam strčí. Všetci tu prítomný vedia kam. Do .....
Petik
Tento vyrok jasne potvrdzuje predstavu vacsiny Slovakov, ze Slovensko je uzemie 40km od ich domu plus Praha (ta sa od nas sice pred 15rokmi odtrhla, ale nie je to celkom iste, lebo sa tam da dorozumiet po slovensky). V Prahe boli naposledy ked mali 10rokov, takze uz si len matne spominaju, ci v tom metre hlasenie stanic je, alebo nie je.