Reply on: Papyr #15769:
este si zabudol...nove linky lpanujeme nasadit od prveho juna/jula...neviem ako tebe ale mne to znie dost zaujimavo ked povie konkretny datum (1. juna) a za tym dalsi mesiac...inak toho roku budi vianoce 24. decembra januara... ?

expresbb
Re #15761 irizar: Ja si tiež myslím, že ich úmysly nie sú také, aby jazdili trolejbusy. Bohužiaľ.
Re #15758 twx: Asi budú tak ako na stránke sadzv.sk, Asi keď im zrušia zmluvu tak, aby nemuseli premaľovávať. Ani mne sa nepáčia. To boli krajšie trolejbusy pred generálkou v starom nátere.
Len jedna maličkosť. Dnes ráno išli dve L3 6:50x (odchod 6:55) a 6:55c (6:56) (Sládkovičova VEGA). Prvá mestská kĺbová, na 75% obsadená, druhá prímestská kĺbová, na 15% obsadená. Kde že sa podeli cestujúci? Žeby autobusy boli väčšie?