DPMK o približne 3 mesiace ruší mechanické štikadlá a nahradí ich elektronickými,nechcela by BBDS naše vyradené štikadlá,aby jej to uľahčilo zavedenie nástupu všetkými 2rami?BB nič podobné nemá a KE to hodí do šrotu,taxa radšej dohodnime,nech sa nevyhadzuje,čo sa ešte dá využiť.Čo Vy na to?Hlavne ma zaujíma JJ-ov názor,ale samozrejme budem vďačný za akúkoľvek reakciu(s výnimkou impertinentných v štýle MHD11 a PET11-11-to chodí u nás na Luník 9,takže to asi sú…žeby odtiaľ?).Pozdravujem všetkých korektných účastníkov fóra.

)
PIT
Na druhej strane chýba, prečo mesto nepodniklo žiadne ďalšie kroky, ktoré by smerovali k založenie tohto podniku a predpokladám, že otázka bola smerovaná ku konaniu mesta a nie BBDS. Inak by si sa asi nepýtal na mestskej stránke...