Dnes okolo pol tretej som vydel na odbočke z dialnice na starú cestu do BB nehodu busu SADZV s tatrou,oba v priekope.Celé predné sklo na buse rozbité.Pravdepodobne šiel na Roosevelt. nem., alebo Pieninskú. ?
Zeby nova zastavka???
JJ
Ako hovori PIT - nikto nemoze vediet vsetko, kazdy sa vyzna len v niecom.