Beriem!!!!! Kedy pristavujeme ?Len výfuk dám dnu do kabíny aby sa nám tam dlho neotrepávali .Hlavne,že bude už zaplatené.Ja chcem chodiť na stanicuuuu,tam sú pekné blondínky.
Ja upozornujem len na to, ze to MOZE robit. Z hladiska legislativy jej v tom nic nebrani. Ani nikomu z nas. Kupime si stary Chavdar a vyrazime do ulic. Predpokladam, ze prevadzkovatelia obdobnych doprav to robia pre zisk a nie pre nase kracne oci.
ťažko povedať. Lobby, úplatky, rodinkárstvo...... Si Bystričan? Ak povedzme si, neuprednostnil by si bryndziarov pred bystričanmi kebyže ti za hlasovanie v prospech ZV dajú trebárs ............ 250 tisíc kešovku?
Ja som clanok na Busportali nepisal, ale cital. Vnimas rozdiel? Dotazy smeruj na Busportal.
Inac dakujem za "konstruktivnu" odpoved, clanok bol o niecom inom. Co napriklad brani SAD BBDS aby zacala chodit so svojimi Karosami po meste a ty si ich stopoval zamavanim ruky? Vsak je to nepravidelna doprava nepodliehajuca licencii. Chodi po trasach, ktore sa "dynamicky menia". Ci sa vola marsrutka, citybus alebo hongo-bongo-bolongo je jedno. Taxikar potrebuje na prevadzkovanie svojej starej hrdzavej Sierry licenciu, taxameter, vysielacku a bohviecoeste. Naturisti s mikrobusom nepotrebuju nic.
Ale to je jedno, vsak, hlavne ze si ma zdrbal za slovo "citybus"
poistkám sa nič nestane ak sú vôbec založené, skôr trpia akumulátory a pneumatiky. Do jednej televízie som dal podnet, keďže kompetentný ľudia sú úplne arogantní a nečinný.
A ja sa ti snazim naznacit, ze EU sice nevie, kde je BB, ale vie, kde je Slovensko, ktoremu to moze povolit, a v ramci ktoreho si potom BB sama aktivne moze zaziadat...
...ale tebe je asi zbytocne nieco vysvetlovat, vies vsetko lepsie ako my. S takymi, co toho "najviac" vedia, ale nic nerobia, len kritizuju tych, co nieco robia, je tazka debata.
nepotrebujem tu mať fondy stále - potrebujem len postaviť trať do sásovej, teraz pomaly obnoviť vozový park trolejbusov a za 20 rokov obyvateľstvo bude mať také prijímy, že aj dotácia z mesta (ako výber daní) bude na úrovni hodnej MHD a cestovné tiež bude bližšie ekonomickej cene.
Či BB niekto predbehne alebo nie - to je o šikovnosti ľudí v BB, resp. na MsÚ. Ak nedokáže spraviť mesto projekt, tak nebudem na meste platiť oddelenie, ktoré sa tým má zaoberať, ale objednám si projektovú firmu, ktorú zaplatím až vtedy, keď mi schvália projekt.
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Abdul