Reakcia na: Petik #1477:
Doporucoval by som sa ti Petik na osviezenie pamete tym Ikarusom previest a hned by si s najvacsou radostou opat radsej na ne zabudol
Ved len teraz aktualne take kurenie! No keby bolo leto, tak by mali u mna aspon v tomto uspech!Jej uz je novy bus tu! Teeeda, vy potvory ste mi vypali rybnik! Ja mam v sprave linku 20- a este som nemal tu cest
Petik
Ja by som s Ikarusmi zriadil nejaku historicku linku:). Vzdy sa nimi pokocham, ked som v BB (najblizsie tento vikend). Minule som bol v Bratislave, to je doslova Ikarusovy raj (tie nove neratam).
Nie ze by som bol vyznavac Ikarusov ale ked sa cloveku nieco strati z oci, tak sa mu to zacne pacit:)