Reakcia na: Abdul #14761:
Moznost, ze nam EU zaplati cosi na MHD, schvaluje vlada, ale nie pre konkretne mesta, ale pre Slovensko ako celok. POTOM MUSI PRIST NIEKTO Z MESTA SO ZIADOSTOU, ktoru si poda a ktorej bude alebo nebude vyhovene. Ak mesto nezaziada, nic nedostane.
To je asi tak, ako ked stat schvali moznost prevadzkovania loterie, ale je na dobrej voli kazdeho obcana, ci si kupi tiket. Ked si ho nekupi, jeho vec.
JJ
Ak si myslíš, že na iMHD sa iba fantazíruje a nič sa s nápadmi a pripomienkami, ktoré tu vzniknú nerobí, tak si na veľkom omyle. Predstavitelia mesta vedia o požiadavkách, a sami (či už úprimne alebo neúprimne) priznávajú ich opodstatnenosť.
Ak sa nemáme podľa Teba baviť o DPM BB, tak sa nebudeme baviť ani o eu fondoch. Ale potom je na zamyslenie, že BB v priebehu 10-ročia už druhý krát doplatí na to, že tu DPM BB neexistuje. Do roku 2004 strácala MHD na dotáciách, od roku 2007 na eu fondoch.
Takže ak tu DPM BB dnes neexistuje, je to o dôvod viac, aby vznikol v čo najkratšej dobe a možno je aj na Tebe, aby si dačo pre to urobil.