Reakcia na: Petik #1477:
Doporucoval by som sa ti Petik na osviezenie pamete tym Ikarusom previest a hned by si s najvacsou radostou opat radsej na ne zabudol
Ved len teraz aktualne take kurenie! No keby bolo leto, tak by mali u mna aspon v tomto uspech!Jej uz je novy bus tu! Teeeda, vy potvory ste mi vypali rybnik! Ja mam v sprave linku 20- a este som nemal tu cest
Danny
Uz ma zacinaju slusne nasierat. Poslednu dobu sa vyrojili same rozsypane Ikarusove kraksne, to ich asi chcu naposledy vyvencit, ci co? Jedna modra, jedna asi 10x pretreta a "zosita" cervena (tie s ciernym panelom rozdelujucim predne dvere). Grc
To budu 4 nove dlhe Karosy?