Reakcia na: Petik #1477:
Doporucoval by som sa ti Petik na osviezenie pamete tym Ikarusom previest a hned by si s najvacsou radostou opat radsej na ne zabudol
Ved len teraz aktualne take kurenie! No keby bolo leto, tak by mali u mna aspon v tomto uspech!Jej uz je novy bus tu! Teeeda, vy potvory ste mi vypali rybnik! Ja mam v sprave linku 20- a este som nemal tu cest
Kami
Neviem ci ten spoj 7.20 robi nocak, hoci jazdia do rana. Skor je ten spoj len rozhadzany po linkach aby bol v CP.