Tak ja viem:
SOR C9.5: 2,680,000 Kc bez DPH (zakladni vybava, rok 2001)
V Prahe zvyknu cenu autobusov aj s datumom zakupenia vyvesit vo vnutri. Ale uz som si to davno nevsimol. Mozno to robia len niektore garaze - neviem, cestou domov sa pozrem.
Tie tykadla su teda dost masne. O kolko dlhsiu zivotnost to ma oproti busu?
K tej Ziline - v Ziline som bol len par krat a fakt si nepamatam, ci je to mesto kopcovite alebo rovinate.
Bystrica je vzhladom na svoj kopcovity charakter pre trolejbusy ako sita
Takze mozno aj preto by mohla mat v tomto prednost pred Zilinou - hoci za bolsevika sa takto asi neuvazovalo a ulohu zohralo zrejme to, ze BB bola krajske mesto.
SOR C9.5: 2,680,000 Kc bez DPH (zakladni vybava, rok 2001)
V Prahe zvyknu cenu autobusov aj s datumom zakupenia vyvesit vo vnutri. Ale uz som si to davno nevsimol. Mozno to robia len niektore garaze - neviem, cestou domov sa pozrem.
Tie tykadla su teda dost masne. O kolko dlhsiu zivotnost to ma oproti busu?
K tej Ziline - v Ziline som bol len par krat a fakt si nepamatam, ci je to mesto kopcovite alebo rovinate.
Bystrica je vzhladom na svoj kopcovity charakter pre trolejbusy ako sita

Takze mozno aj preto by mohla mat v tomto prednost pred Zilinou - hoci za bolsevika sa takto asi neuvazovalo a ulohu zohralo zrejme to, ze BB bola krajske mesto.

Kami
Do Tesca by mohla chodit mozno linka 2B, neviem ako teraz, ale na budovu ZVT byval dost velky napor takze neni co zobrat,asi.
Priamo v Sasovej staci natahat droty, aj ked pristupove cesty byvaju aj horsie (vid Bratislava). Ak si zoberieme masu cestujucich, najviac ich chodi smerom 24/25, nasleduje smer 22. Takze aj keby smer 26 bol najjednoduchsi na napojenie, asi by tym nikto necestoval. Neviem Ti pomoct ohladne ekonomiky prevadzky. Keby dopravny podnik chcel a mal moznost ziskat dotaciu asi by projekt spravili. Teda vlastne draahy (a teda aj troleje) su v sprave VUC takze to bude vec samospravy.
Jano: ty si Slota ci co