Reakcia na: Bart #13753:
Vidím,že situácia u nás znepokojuje a k zamysleniu privádza Čechov a Maďarov,ale naši serú sami na seba…V prvé 2 dni Košickej petície podpísalo viac Maďarov ako Slovákov,že si želajú záchranu Vašich trolejbusov.Teraz sa v tom asi hrabe JJ.
DM 904.001
RE kúrenie:U nás tiež dispečeri riadia kúrenie v elek3ckej trakcii a nerobia to najlepšie,lebo ak je nad 0°C,je na búdkach 0,čo znamená zákaz kúriť.Potom cestujúci nadávajú vodičom,ktorí za nič nemôžu a chodia autohnusmi,čo je zlé!Radšej by mali používať otváranie 2rí tlačidlom,čo si stisne vystupujúci/nastupujúci a ináč by sa 2re nemali otvárať.To by pomohlo.