expresbb z okna môjho pracoviska mám výhľad na parkovisko Mičinská, je tam kľud. Nevidieť zástupcov Sad Zv že by sa od preberania autobusov išli pretrhnúť, ani zástupcov Sad Bb, že by mala záujem niečo demontovať z autobusov. Stale to stráži mestská polícia.
Danny
Ja som posunul informacie, ktore som dostal dnes.
Vsak vieme ako je to niekedy s lehotami (vid medzisviatkove obdobie)
No, ze uz tie deti isli spat... 50 prispevkov za den... kua, kto to tu ma citat?!?!?!? Nic k veci...