Reakcia na: bobor #13743:
Pieninská!!! Týždeň tu nie je CP.ak by som bol napr. študent, tak: Potrebujem aj preukaz na žiacku zľavu. Sadnem na Bus, zveziem sa do ZV, zoberem papier, zveziem sa do BB, potvrdím v škole, zveziem sa do ZV, kde ho odovzdám dostanem kartu a preukaz, zveziem sa do BB a jazdím v Banskobystrickej MHD.
LUK
"Lebo si myslim, ze ti mnohi neuveria" zabúdaš, že ja som plateným agentom BBDS?
Re #13727 bobor: "fórum je tu niekoho iného a rozhodne nie mňa" + "citat sa tu skr nedajú niekoho neskutocne dríst" mám ti povedať koho? "bobor" a "MHD11"...
Howgh!