Reply on: mimi #13734:
Urcite to trapi viacerych ... Ale napr. preto nemam cipovu kartu, ale radsej platim za hotove
. Lebo si myslim, ze ti mnohi neuveria
Predsa len pre nich je trolej "chladnicka", ci jak ho to nazvali.
LUK
"Lebo si myslim, ze ti mnohi neuveria" zabúdaš, že ja som plateným agentom BBDS?
Re #13727 bobor: "fórum je tu niekoho iného a rozhodne nie mňa" + "citat sa tu skr nedajú niekoho neskutocne dríst" mám ti povedať koho? "bobor" a "MHD11"...
Howgh!