Bart ma dobrú otázku ma by ešte zaujímalo ako dodatok, či BBDS dostala už licenciu na trolejbusy?
Ak to tu už bolo ospravedlňujem sa. Ale zatiaľ som to niako nenašiel. ?
Ak to tu už bolo ospravedlňujem sa. Ale zatiaľ som to niako nenašiel. ?

. Lebo si myslim, ze ti mnohi neuveria
bobor
Láska, plné fórum je tu niekoho iného a rozhodne nie mňa poprípade MHD11.
A citat sa tu skr nedajú niekoho neskutocne drísty. (moj názor)