Reakcia na: mimi #13734:
Urcite to trapi viacerych ... Ale napr. preto nemam cipovu kartu, ale radsej platim za hotove


. Lebo si myslim, ze ti mnohi neuveria
Predsa len pre nich je trolej "chladnicka", ci jak ho to nazvali.
bobor
Láska, plné fórum je tu niekoho iného a rozhodne nie mňa poprípade MHD11.
A citat sa tu skr nedajú niekoho neskutocne drísty. (moj názor)