Celá táto logika elektrární voči DP-om sa mi zdá zvrhlá. Ale už sme to tu tuším v minulosti rozoberali.
Ten c-ckovy delenkar je ako stvoreny na solo voz, ibaze vodici 2ky striedaju smeny tak by to musel robit niekto z 6/7.
Kami
qqq: s kocikmi mal zrejme pravdu, druha vec je ludsky pristup. Neviem posudit stornovanie. Cislo vodica je jednoznacne ale staci aj cas a linka. Najma ak je tam jediny voz ako pri vikendovej 7. Mohol to byt J.K.? Inak neviem.