Reakcia na: Kami #1380:
No neviem, podla mna by malo logiku iba jedno - tlacenie CP vsetkych liniek z 1 zastavky. Ale ak to aj niekedy spravim, tak asi len pre bratislavske CP, kedze tie su spravene v lepsom formate ako CP pre BB a KE. (Ale mozno spravim konverziu udajov do takych, ako su v BA.) A na priamu otazku "preco sa neda tlacit" odpoviem "Lebo nemam cas sa hrat s hracickami, ktore nevyuzije tolko ludi, co ine veci"
Cize vsetko je o case...Plz. neodpovedajte v diskusii, lebo si to aj tak neprecitam, kedze sem nechodim
Kami
qqq: s kocikmi mal zrejme pravdu, druha vec je ludsky pristup. Neviem posudit stornovanie. Cislo vodica je jednoznacne ale staci aj cas a linka. Najma ak je tam jediny voz ako pri vikendovej 7. Mohol to byt J.K.? Inak neviem.