Reakcia na: adrive #13521:
A je tam niečo zaujímavé, lebo ja ho zatiaľ nemám.Mimochodom, v DRÁHE 1/2006 je článok “Konec trolejbusu v Banské Bystrici“ a je k tomuto článku fotka trolejbusu 1001pred krajským úradom, na dúfam, že nie poslednej jazde.
)
adrive