Reakcia na: matus77 #13241:
To bolo krasne napisane! Za to by som ti dal pomyselnu karmuA zislo by sa to niekde zaslat a tiez zavesit na hlavnu plochu tejto stranky. Je to uplna pravda.
to som si nevsimol. Ci sa pomylil Chabada, alebo redaktor neviem.
poslanec.sk
Lietadlo slovenskej armády, ktoré letelo z Kosova, sa zrútilo neďaleko slovensko-maďarských hraníc. Na palube malo byť 48 osôb.