Reakcia na: DM 904.001 #13221:
Aká imunita ? Čo to je za blud ? A čo majú autobusy na súbežných tratiach lietať ? Navyše v systéme MHD musí byť tarif rovnaký, nezávislý od počtu dopravcov.
Ale to o zmluve plati. Ak upravuje len 1 rok, nedava zaruku ani jednej strane ze sa situacia nebude opakovat.
LUK
http://www.dopravni.net/view.php?cisloclanku=2006011901