Reakcia na: LUK #13110:
Pekne ste zaprotestovali proti komoleniu našich názvov.Máte pravdu.A ku kolegovi:…a 5.Čo súbehy liniek?Stavím sa,že ak tam budú"fungovať"obaja"dopravcovia,budú po trolejbusových linkách BBDS chodiť aj autohnusy SAD Zvolen a nižšími cenami budú preberať cestujúcich trolejbusom,ktoré potom na seba nebudú vedieť zarobiť a budú o5 ohrozené!Dá sa súbehom predísť a zaistiť trolejbusom imunitu?
Ale to o zmluve plati. Ak upravuje len 1 rok, nedava zaruku ani jednej strane ze sa situacia nebude opakovat.
Kami
Ak je zmluva len na rok, je problem. Budem parafrazovat "tento rok to mesto bude stat iba milion ... dotacia bude taka ako ju schvalime". Vsetko vsak v rovine AK.