Taký skoro Off topic: Vrakosa B732NG 1705, ktorú DPB a. s. zapožičal "nezištne" SADke Zvolen na zabezpečenie MHD v Banskej Bytstrici, a v samotnej BB sa ani neukázala, premávala väčšinou na medzimestskej linke (hoci je to mestský typ, zatiaľ čo 734, 5, 6 a 934 premávajú po meste); teda tá 1705 je už naspäť v Bratislave, v bežnej premávke ☺


Danny
Aj to dokazuje, ze ked sa CHCE tak sa to aj DA.
Mozno by nebolo odveci tieto informacie poskytnut mestskemu uradu (a doporucit pripadne iniciativne zistit a dat im to-podrobnosti ohladne tej stavby v Pardubiciach)