Reakcia na: inca #13143:
hm a od kedy je to platne ? od piatku ? 
co viem, BB roky rokuce BB nechcelo DP, dokonca ani za nadsamca, ktory im to chcel uz div nie nanutit. ciastocny uspech je vznik MHD BB a.s.


a keby to FNM urobil dali by to na sud kvoli ochrane investicii 

inca
Z velmi dobre informovaneho zdroja som sa dopocul, ze je to presne naopak. Mesto poslalo ziadost na FNM o prevod trolejov trakcie pod BB, ale FNM s tym nesuhlasi.
S tym moze suvisiet aj niekolkorocna nepochopitelna doba, pocas ktorej FNM cakal kym konecne SAD Ostrava kupi 49% akcii SAD BBDS:
ČSAD Ostrava se po dvou letech chopí svých akcionářských práv ve společnosti SAD Banská Bystrica. Koupi schválila slovenská vláda už v roce 2002, podpisu smlouvy ale bránily exekuce vyhlášené na majetek české společnosti.
zdroj:
http://www.profit.cz/archiv.php?iEd=200443&iArt=9316&iSearch=