Ano, Kami ma pravdu, ulica Pod stranou je naozaj pre trolejbus uzka.
Ale trolejbus by sa urcite zmestil na cestu veducu na Sachticky. Je zvlastne, ze na Sachticky nechodi nijaka verejna doprava, pritom je to jedno z najkrajsich miest v okoli Bystrice. Trolejbus by mohol bud pokracovat zo Sasovej, alebo cez Partizansku, Kyncelovu a Nemce.
Ale trolejbus by sa urcite zmestil na cestu veducu na Sachticky. Je zvlastne, ze na Sachticky nechodi nijaka verejna doprava, pritom je to jedno z najkrajsich miest v okoli Bystrice. Trolejbus by mohol bud pokracovat zo Sasovej, alebo cez Partizansku, Kyncelovu a Nemce.
a trate sa stavaju dalej.Navyse po dobudovani spojnice medzi Vlcincami a Solinkami bude mozne lubovolne menit trasovanie aj pri mimoriadnych situaciach,takze v ziadnom pripade nedojde k zablokovaniu celej siete.V BB je problem to nabrezie,ked tam nieco vybuchne,tak su vsetky troliky odrezane od stanice aj centra.Treba okruhovat.

Schuhu
Ešte mám jednu otázku, či počas návštevy pápeža v BB bude uzatvorený aj hlavný ťah od Huštáka cez Štadlerovo nábrežie na Námestie Slobody a aké budú obmedzenia na jednotlivých linkách.