Schuhu: bol som dnes na AS. Vsade je prikazany smer jazdy. Aj tak som kratko za sebov videl 2 busy v protismere. Jeden siel smerom na nabrezie, Humencan zas na Uhlisko.
, uz len 1 mld a mame to vratane vozidiel. Ujo Presperin rad prispeje, ujo Schuster mu dolozi
.
:
O kolko je to ale lacnejsie, neviem. Okrem toho to musi povolit drahovy urad, aspon mam taky dojem.
), ale zda sa mi, ze keby boli trolejbusy na Sasovej, dala by sa zriadit linka z jedneho konca BB na druhy cez centrum - a trolejbusova doprava by zacala konecne byt rozhodujucou.


SOR to zatial taji 
Schuhu
Ešte mám jednu otázku, či počas návštevy pápeža v BB bude uzatvorený aj hlavný ťah od Huštáka cez Štadlerovo nábrežie na Námestie Slobody a aké budú obmedzenia na jednotlivých linkách.