Dnes sa konalo už II. pracovné stretnutie novej celomestskej občianskej iniciatívy "Občania mestu".
Jeden z dôležitých uzáverov je, že "Občania mestu" chcú pomôcť pri záchrane trolejbusov. Viac informácií na začiatok najprv preberiem mailom s členmi petičného výboru. Budú potrební aj dobrovoľníci, ochotní obetovať trošku svojho voľného času. Preto prosím všetkých, ktorí sa chcete a môžete aj aktívne podieľať na záchrane trolejbusov, aby mi zaslali svoj kontaktny mail, pripadne mobil na webmaster@poslanec.sk.
Ďakujem,
Jaroslav Huba,
zakladajúci člen občianskej iniciatívy "Občania mestu"
dočasná adresa www.obcania-mestu.szm.sk
VECI SA POHLI! PRIDAJTE SA! NIET SA ČOHO BÁŤ!
Jeden z dôležitých uzáverov je, že "Občania mestu" chcú pomôcť pri záchrane trolejbusov. Viac informácií na začiatok najprv preberiem mailom s členmi petičného výboru. Budú potrební aj dobrovoľníci, ochotní obetovať trošku svojho voľného času. Preto prosím všetkých, ktorí sa chcete a môžete aj aktívne podieľať na záchrane trolejbusov, aby mi zaslali svoj kontaktny mail, pripadne mobil na webmaster@poslanec.sk.
Ďakujem,
Jaroslav Huba,
zakladajúci člen občianskej iniciatívy "Občania mestu"
dočasná adresa www.obcania-mestu.szm.sk
VECI SA POHLI! PRIDAJTE SA! NIET SA ČOHO BÁŤ!
81-71
Re #13026 LUK:
a ešte aby toho nebolo dost len v tom článku, tak v časaku je vedla textu fotka trolejbusu 15TrM v sluzbach DP Bratislava odfoteneho pravdepodobne na Gagarinovej ulici v Bratislave ? ? ?