Reakcia na: LUK #13020:
LUK am sorry. Teraz mi to je jasne. OSPRAVEDLNUJEM sa. Teraz mi je jasny aj nevyziadany email od NAGY-ho. Vyhnem sa maximalne duplicitam, ale niekedy, fak, nie casto sa moze pritrafit slovne opakovanie, ale riesim to z poznamkou - podrobnejse v starsich prispevkoch. PRIJIMAS vysvetlenie? Ja so ho od Teba prijal. ?
jofuri
To bolo vysvetlenie a nasledne najdenie linku, ktory sa nejako stratil 81-71 -cke nickovi #13017. Nemyslim ze som stym nieko mohol urazit, ked som mu pomohol najst lin, co chcel. Alebo som vyzradil medzinarodne tajomstvo? Objasnit prosim otazku. DIK.