Prave mi volala znama, ze L3 a teda asi aj L2 nema uz vychodziu zastavku Kremnicka-vozovna, ale niekto na zastavke posiela cestujucich na prehradenu a nedokoncenu cestu na Prsany kde caka autobus ako ze na konecnej. Som zvedavy ci bola tato zmena CP odsuhlasena mestom a kedy sa na to pridu pozriet policajti pretoze tie vozy sa zrejme budu otacat v krizovatke.
Kedze sa mi zda, ze Radvan nik nemonitoruje a ja mam pocit, ze najma tu sa jazdi dost chaoticky 
Karol Nagy
Primátor tvrdí, že už sedem rokov rokuje s FNM o prevzatí MHD mestom (od r. 2001 už len 51% , ktoré dodnes patrí štátu, hoci SAD BBDS vystupuje ako súkromná firma vo vlastníctve ČSAD Ostrava)